Výroba - FoxySteel

Úspešný projekt si vyžaduje dôkladnú prípravu, presnú výrobu, rýchlu dodávku a profesionálnu montáž.

Výroba

Pri výrobe našich cortenových produktov využívame hlavne naše dlhoročné skúsenosti s opracovaním materiálu Corten za pomoci vyspelých technológií.

Delenie materiálu na presné rozmery:
• Rezanie materiálu laserom
• Perforovanie materiálu Corten celoplošne alebo podľa individuálneho zadania
• Ohýbanie do požadovaných tvarov až do hrúbky Cortenu 10mm
• Zakružovanie materiálu do hrúbky 20mm
• Zváranie
• Patinácia povrchu pomocou patinačného náteru FoxyPaint
• Stabilizácia patinovaného materiálu Corten pre výrobky používané v interiéri

Montáž

Výrobky Vám nainštaluje náš vyškolený tím skúsených montážnikov, ktorý má bohaté skúsenosti s aplikáciou hotových výrobkov, či už v exteriéri alebo interiéri. Špeciálny materiál si vyžaduje aj špeciálny prístup, nielen pri manipulácií a inštalácií našich výrobkov. Pri montáži často treba zohľadniť všetky jeho špecifiká.

Sklad

Z nášho skladu je možné zakúpiť Corten v tabuliach. Prevažne ide o skladové zásoby pre potrebu vlastnej výroby. Na základe dohody Vám vieme materiál Corten naformátovať na požadované rozmery. Štandardný skladový rozmer Corten tabúľ je 1500 x 3000mm v hrúbkach 1,5; 2,0; 5,0; 8,0 a 10,0mm. Konkrétne požiadavky musíme vždy preveriť podľa aktuálnych skladových zásob.

Pre prácu s Cortenom je nevyhnutný správny zvárací drôt. Konkrétny typ, množstvo a dodanie je potrebné overiť u nás priamym dopytom. Dostupné sú MIG a TIG drôty. Stav skladu je limitovaný vlastnou spotrebou a ďalšími objednávkami. Cena materiálu je určovaná pre každý dopyt individuálne.

Podľa požiadaviek klienta materiál buď vydávame z nášho skladu v Trnave na osobný odber alebo dovezieme.

Call Now Button