Cortenové záhradné prvky - FoxySteel

Cortenové záhradné prvky

Moderná záhrada už dávno nie je iba o dopestovaní ovocia i zeleniny. Mala by mať aj estetickú hodnotu a dokázať vytvoriť majiteľom domu tzv. vonkajšiu obývačku stvorenú pre oddych. Pochopiteľne údržba o záhradu by mala byť veľmi jednoduchá.
Materiál Corten má v moderných záhradách svoje nenahraditeľné miesto. Krása Cortenu skutočne naplno vynikne práve v kontexte s okolitou prírodou a zeleňou. Paradoxne „hrdzavejúci“ povrch prírodného Cortenu dodáva záhrade zaujímavý, ba až exkluzívny vhľad.
Možností použitia prírodnej patinujúcej oceli je neskutočne veľa. Nie sú to len „hrdzavé“ kvetináče. Uplatnenie v záhradách si nachádzajú rôzne oddeľovače, vyvýšené záhony, hrantíky, záhradné schody, zásteny a iné. Záhradu dokážeme veľkú časť roka využiť aj ako vonkajšiu kuchyňu, v ktorej grilujeme.
Vyberte si z našej ponuky cortenových grilov alebo si navrhnite ten svoj, ktorý Vám na mieru vyrobíme. Určite oceníte aj efektný cortenový zásobník dreva.
Práve v záhrade dokážete vytvoriť nádhernú kombináciu zelene, Cortenu a ďalších prírodných materiálov, akými sú kameň, drevo či sklo. Potom stačí už len relaxovať.
Vyberte si aj z našej širokej ponuky skladových zásob cortenových kvetináčov rôznych tvarov a veľkostí. Stačí vybrať vhodný tvar a sadiť môžete už o týždeň.

Call Now Button