E-shop - FoxySteel

Materiál Corten vskutku milujeme. Žijeme ním každý deň. Dá sa povedať, že ho už aj veľmi dobre poznáme. Presne vieme ako sa dá tvarovať, zvárať, deliť či perforovať. Často je dôležitou otázkou jeho kombinácia s inými prírodnými materiálmi či živlami, kedy treba dodržať niekoľko rokmi overených zásad a postupov.

Z nášho pohľadu sú najkrajšie projekty práve tie, pri ktorých máme možnosť byť od úplného počiatku – pri ich návrhu. Venujeme sa individuálnemu dizajn podľa požiadaviek klienta. Náš návrh zľaduje predstavy zákazníkov s vlastnosťami materiálu Corten pre najoptimálnejšie využitie jeho schopností. Radi pretavíme Vašu predstavu do kompletného návrhu použitia patinujúcej ocele, či už v exteriéri alebo interiéri. Pre lepšiu predstavu načrtneme skicu a materiál Corten zapracujeme do vizualizácie. Po konzultáciách vypracujeme návrh, na základe ktorého zfinalizujeme výrobnú dokumentáciu a nakoniec zrealizujeme dielo z patinujúcej ocele.

Inšpirujte sa našimi návrhmi a návrhmi mladých architektov a designérov, ktorí svojím zapojením sa do súťaže, nám priniesli celú škálu nápaditých využití nášho milovaného materiálu Corten.

Exteriérové inšpirácie

Interiérové inšpirácie

Inšpirácie stolov a sedenia

Inšpirovali sme vás ?

Dajte nám vedieť, či by sa podobný designový kúsok hodil aj Vám.

Call Now Button