Cortenové krby, ohniská a zásobníky - FoxySteel

Cortenové krby, ohniská a zásobníky

Krby, ohniská a zásobníky dreva z materiálu COR-TEN® v sebe spájajú úžitok a kvalitný dizajn. Využite naplno Vašu záhradu na letnú grilovačku. Cortenový záhradný gril či cortenové ohnisko Vám bude slúžiť dlhé roky. Naviac tieto záhradné designové kúsky sa do záhrad neskutočne hodia. Gril z ocele COR-TEN® nevyžadujú žiadnu údržnu. Jediná Vaša starosť bude, čo pripraviť na jedenie.
Pozrite si aj našu stálu ponuku cortenových záhradných grilov.

Veľmi praktickým doplnkom ku krbom a ohniskám je cortenový zásobník na drevo. Záhradné stojany na palivové drevo vyrobíme presne v štýle a podľa rozmerov, ktoré sa Vám hodia. Držiaky na drevo je samozrejme možné použiť aj v interiéri, kde ich predpatinujeme a cortenový povrch zastabilizujeme.

Interiérove obklady krbov realizujeme hlavne na krbové vložky, na ktoré vyrobíme podkonštrukciu. Na tento nosný rám je cortenový obklad privarený alebo priskrutkovaný. Po montáži cortenový obklad predpatinujeme vlastným patinačným náterom FoxyPaint. Predpatináciou dosiahneme nábeh hrdze v priebehu 24 hodín. Následnou stablizáciou sa stane poveternostná oceľ COR-TEN oteruodolná . Cortenový obklad je možné realizovať na nové krby, rovnako ako riešiť aj dodatočné obloženie jestvujúcich krbov.

Call Now Button